Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Mayıs Ayı Asayiş Bülteni
 
Uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs tutuklandı.
 
Melikgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İlimiz Karacaoğlu Mahallesinde yapılan kontrollerde, içerisinde A.B., H.Y. ve S.B. isimli şahısların bulunduğu, 38 … plaka sayılı araç şüphe üzerine durduruldu.
 
Durdurulan araçta yapılan aramada, (5,70) gram metamfetamin ve (2) gram bonzai elegeçirildi. Yakalanan şahısların üzerinde yapılan aramada ise H.Y. isimli şahsın üzerinden (0,25) gram bonzai ele geçirildi.      
 
A.B. ve S.B. isimli şahıslar hakkında “uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” suçundan işlem yapıldı ve şahıslar salıverildi. Hakkında “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan işlem yapılarak adli makamlara sevk edilen H.Y. isimli şahıs ise sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
................................................................................................................................................
 
Uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslar tutuklandı.
 
İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalarda uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şahıslar tutuklandı.
 
Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince İlimiz Melikgazi İlçesinde bulunan bir bağ evine yapılan operasyonda Ş.T., Z.T., F.D. ve E.Ç. isimli şahıslar yakalandı.
 
Yapılan aramalarda E.Ç. isimli şahsın, valizinden daralı ağırlıkları (5800) gram gelen esrar, (518) gram gelen toz esrar; Z.T. isimli şahsın laptop çantasından 4 fişek halinde toplam daralı ağırlığı (20) gram gelen esrar elegeçirildi.
 
Haklarında “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan işlem yapılarak adli makamlara sevk edilen Ş.T., Z.T., F.D. ve E.Ç. isimli şahıslar sevk edildiği adli mercilerce tutuklandı.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
..................................................................................................................................................
 
Cinayet şüphelisi şahıslar tutuklandı.
 
27/11/2015 günü  İlimiz Özvatan İlçesi Kermelik Mahallesinde bir çukurda Maktüle H.I. ateşli silah ile başından vurularak öldürülmüş olarak bulundu.
 
İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri ile Jandarma ekiplerinin birlikte yürüttüğü çalışmalar sonucu cinayet olayının şüphelileri olduğu tespit edilen S.D., M.A, H.K. ve S.Ç. isimli şahıslar yakalandı.
 
Adli makamlara sevk edilen şüphelilerden H.K. Savcılıkça serbest bırakılırken, S.D., M.A. ve S.Ç. isimli şahıslar tutuklandı.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
 
 
 
 
 • İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 • KAYSERİ VALİLİĞİ
 • POLİS BAKIM VE YARDIM SANDIĞI
 • BİMER
 • GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 • ULUSAL ULAŞTIRMA PLATFORMU
 • TURN BACK CRIME
 • POLİS RADYOSU
 • POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI
 • KURUMSAL E-POSTA
 • POLİS EŞLERİ DERNEĞİ