Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
"Taekwondo branşında olimpiyatlara hazırlanan çocuklara anlamlı sosyal yardım."
 
TAEKWONDOCU ÇOCUKLARA 
ANLAMLI SOSYAL YARDIM

 

Taekwondo sporu ile tanışmamış 7 - 14 yaş aralığındaki çocuklarımızı sağlıklı, ahlaklı, milli ve manevi duyguları güçlü, şampiyonalarda ter dökecek lisanslı birer sporcu olarak yetiştirmek amacıyla 2014 yılından itibaren yürütülmeye başlanan İpeksi Dokunuş İle Sokaktan Madalyaya Uzanan Eller Projesi, İlimiz genelindeki 15 spor salonunda eğitici antrenörler eşliğinde 1750 öğrenci ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

Proje faaliyetleri kapsamında; hali hazırda taekwondo eğitimine devam eden sporcuların temel ihtiyaçlarından bir kısmını karşılamak, moral ve motivasyonlarını yükselterek olimpiyatlara daha rahat hazırlanmalarını sağlamak amacıyla proje ortağı şirketin destekleriyle 20.12.2018 günü Emniyetspor Kulübünde sosyal yardım programı düzenlendi.

Düzenlenen programa İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Ali HASAN KÖSE, TDP Şube Müdürlüğü personeli, sporcular, sporcuların aileleri ile yerel ve ulusal basın mensupları katıldı.

Programda sporculara "Bir Kalbe Dokunuş Projesi" kapsamında 690 adet kışlık mont ve 350 adet iaşenin dağıtımı yapıldı. Dağıtım sonrasında programa katılan sporcu ve sporcu aileleri İl Emniyet Müdürlüğümüze ve destek olan şirkete teşekkürlerini iletmişlerdir.​​
 
 
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Emniyet Teşkilati Mensupları Hanımları Yardımlaşma Derneği
  • BİMER
  • İçişleri Bakanlığı
  • Polis Radyosu